Науково-практична інтернет-конференція на тему: «Імперативи розвитку юридичної та безпекової науки»

Февраль 18, 2010

Шановні юристи! Організаційний комітет Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції інформує Вас, що 15 квітня 2010 року буде проводитись науково-практична інтернет-конференція на тему: «Імперативи розвитку юридичної та безпекової науки». Прохання матеріали надіслати до 26 березня 2010 року.

До участі в заході запрошуються студенти, курсанти, аспіранти, ад’юнкти, вітчизняні і зарубіжні вчені, провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів та наукових установ, представники правоохоронних органів, а також громадських організацій.

З огляду на важливість заходу, а також актуальність заявленої тематики конференція сприятиме поглибленню досліджень проблем сучасної юридичної науки. За підсумками конференції будуть сформовані рекомендації, які будуть направлені до вищих органів державної влади України та Європи.

У рамках конференції планується робота за секціями: 1. Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права. Конституційне право. 2. Міжнародне публічне і приватне право. Право Європейського Союзу. 3. Цивільне та сімейне право. Цивільний процес. 4. Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. Адвокатура. Нотаріат. 5. Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право. Муніципальне право. 6. Трудове право. 7. Екологічне право. Земельне право. Аграрне право. 8. Фінансове право. Банківське право. 9. Господарське право. Господарський процес. 10. Право інтелектуальної власності. Інформаційне право. 11. Національна, регіональна та міжнародна безпека.

One Комментарий, “Науково-практична інтернет-конференція на тему: «Імперативи розвитку юридичної та безпекової науки»”

  1. Мистер WordPress |

    Привет! Это комментарий.
    Чтобы удалить его, авторизуйтесь и просмотрите комментарии к записи. Там будут ссылки для их изменения или удаления.